Bambi, omurganın şeklini koruyan ve neredeyse vücudun tüm bölümlerine dokunan 7 bölgeden oluşan latex süner alt yapısı ile Latex Therapy yataği sizlerle buluşturdu. Omurgayı her yerde saran bu en son teknoloji yatak sayesinde geceleri uykunuz çok daha konforlu geçecek.

Hava alabilen, hava tutma özelliği açısından neredeyse tam geçirgen olan Latex Therapy yataklar kötü kokuları önleyen yatak yapısındadır. Kötü kokuların önüne geçerek daha rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olur.

Hava geçirgenliğinin yanısıra içinde bulunan 3 boyutlu hava tabakaları sayesinde omurganıza binen yükün eşit seviyede dağılmasına olanak sağlar. Omurgaya binen yük azalmış olur. Yatak omurga yapısının şeklini alarak doğru pozisyonda uyumanızı kolaylaştırır.

Kötü kokuyu önleyen Latex Therapy yataklar paket yay sistemi ile üretilmiştir. Yaylar tamamen birbirinden ayrı torbalar içine yerleştirildiği için hareket ettiğinizde ya da uyku esnasında yataktan yay sesi almazsınız. Yaylar birbirinden ayrı yerleştirelen torbalar sayesinde ses yalıtımı özelliği kazanmıştır.

Yorgun uyanmaya ve kötü kokan bir yatak deneyimine son vermek için Latex Therapy yatakları tercih edebilirsiniz.

No Comments Yet

Comments are closed