Hepimiz uykumuzun kesintisiz olmasını dileriz. Uyku esnasında bize rahatsızlık verebilecek herhangi bir durum veya neden karşımıza çıkabilir. Bazen buna karşı önlemimizi alsak da uykularımız bölünmeye devam eder ve uykudan dinlenmemiş olarak kalkabiliriz. Uyku süremizin azalmaması ve rahatça uyumamız için gereken en önemli ihtiyaç şüphesiz rahat yastıklardır. Yastıklar uykumuzun birinci yardımcıları ve koruyucularıdır.

Uykularımızdan boyun ve baş hatta sırta kadar gidebilen ağrılar ile uyanmak istemeyiz. Çözümü mevcut olan bu sorunlardan haberdar olmamızda fayda var. Kendi ihtiyacımıza uygun yastığı seçmek sorunlarımızı yok edecek ve uyku kalitemizi ikiye katlayacaktır.

Uyku esnasında yaşadığımız spesifik sorunlar arasında terlemek gelir. Terleme sorunu olanlarınız var ise ve uyku size eziyet haline geliyorsa sizin için tasarlanmış yastıkların varlığını sizlere müjdeleriz. Kimilerimiz fazla rüya gördüğü esnada, kimilerimiz sıcak yaz aylarında, kimilerimiz ise mevcut sağlık problemlerinden dolayı terleme problemi yaşayabilir. Terleme problemi bir de daha fazla terleten bir yastık ile birleşirse mutsuz son kaçınılmaz olacaktır.

Terleme problemi olan yetişkin bireylerin en çok tercih ettiği yastık türü: jel içeren yastıklar. Viscogel yastıklar sizin terleme probleminize birebir olarak tasarlanmıştır. Son zamanlarda talebi artan bu yastıkların kullanımı memnuniyet ile artış göstermektedir.

Sleepgel Yastık Nedir? Ne İşe Yarar?

Terleme problemi olan bireylerin kendine şekil olarak en uygun yastığı seçtikten sonra yapmaları gereken şey sleepgel yastık edinmeleridir. Bu yastıklar hem terleme probleminize karşı önlem alacak hem de size serinlik hissi yaratacaktır. Bu yastıklar sizin iskelet sisteminizi desteklemesinin yanında başınızı serin tutma avantajı ile başka yastıkları aratmayacak ve uyku problemlerinize çözüm olacaktır.

Sleepgel yastıklar jel tabakası ile vücudunuzdaki fazla ısıyı alır ve dışarıya dağıtır. Bu sayede vücut ısınızı da dengelemiş olursunuz ve kan dolaşımınız dengede kalır. Boyutları 39×59 cm dir. %100 visco malzemesinden yapılmıştır. Jel yüzey kolayca silinebilir şekilde tasarlanmıştır, yıkanmasına gerek yoktur. Yastığın yanında bir de kolayca yıkanabilir fermuarlı kılıf bulunmaktadır. Kılıfın kumaşı mikro spandextir. Uyku esnasında terleme sorunu olan bireyler için sleepgel yastıkları şiddetle tavsiye ediyoruz.

No Comments Yet

Comments are closed