Yeni evlenecek çiftlere müjde. Ayrıca yatak odasının standartlığından sıkılan çiftlerimizle de önerilerimizi buluşturacağız. Yatak odası aksesuarları artık sizi eskisi gibi mutlu hissettirmiyor mu ya da eski aksesuarlar yerine trend olan ürünleri mi tercih etmek istiyorsunuz. O zaman yatak odanıza yeniliği getirmenin vakti gelmiş demektir. Değişikliğe nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Bu aksesuarları kombinlemek de hiç kolay olmayabilir. Yatak odamıza yeni bir hava katmak için neler yapabiliriz bir bakalım.

Yatak odamızın eşyalarını tam anlamıyla içimize sinerek almamız gerçekten önemlidir. En özel anların paylaşıldığı ve kendimizi en huzurlu hissetmemiz gereken yatak odasının düzenini özenle kurmamız gerekir. Her evde gördüğümüz standart yatak odalarından ziyade değişiklik katmak hepimizin ihtiyacıdır.

Yatak seti, perde, halı, dolap, nevresim takımı gibi temel ihtiyaçlardan sonra değişik yatak odası aksesuarlarına geçelim. Daha sonra güzel ve gösterişli ya da tercihen sadelikten yana bir boy aynası eklemeyi unutmayalım. Odamıza yalnızca raflardan oluşan duvara monte edilen bir kitaplık ekleyebiliriz. Ya da görünümünden hoşlanıyorsak ve yatak odamızda bulunacak bir kitaplık size huzur verecek ise büyük bir kitaplık da tercih edebilirsiniz. Odanızın en uygun ve hoş görünecek köşesine kitaplık oluşturmaktan çekinmeyin. Bu kitaplığın raflarını boyayabilir, dilerseniz kaplayabilirsiniz. Kitaplığı oluşturduğunuz duvarın rengini de sizi mutlu eden pastel bir renk ile boyamak o köşenin farkındalığını arttıracak ve şık bir görünüm sağlayacaktır.

Yatak odanızın bir köşesine de dinlenmek veya kitap okumak için koltuk yerleştirebilirsiniz. Özellikle yatak odası geniş olan bireyler için büyük rahatlık sağlayacak bu koltuklar ayrıca odaya ayrı bir hava katacaktır. Bir koltuk ile odanızı daha ağır ve şık bir görünüme sokabilirsiniz.

Loren Ev Aksesuarı

Loren koltuk ile yatak odanız bir hayli şık görünecek. Ağırlık ve sadelikten yana seçim yapmak isteyenler için bu koltuk tam sizlere göre. Pastel tonları renk seçenekleri ile beraber koltuğunuzu şık yastıklarla tamamladığınızda mükemmelliği hissedeceksiniz. Yeterli genişliği ve uzunluğu ile loren koltukta rahatça dinlenebilirsiniz.

Sophia Ev Aksesuarı

Sophia koltuk alışılanın dışında görünümü ve rahatlığı ile ilginizi çekecek. Uç kısmı aşağıya eğimli estetik bir görünüme sahip bu koltuk yatak odanızın en gösterişli parçası olacaktır.

Box ve Lily Ev Aksesuarı

Şirin küçük koltuklar ile yatak odanıza değişik bir hava katabilirsiniz. Küçük koltukları ayrıca ayna karşısında kişisel bakımınızı yaparken de kullanabilirsiniz.

No Comments Yet

Comments are closed